Meme Büyütme

Meme büyütme ameliyatında bir çok farklı teknikler kullanılmaktadır. Bu estetik türünde temel hedef kadınların istediği boyutlarda göğüslere sahip olmasıdır ancak doğal bir görünüm ve sağlık açısından kilo ve boy oranı oldukça önemlidir

Bu yüzden meme büyütme ameliyatından önce doktorunuzla görüşüp hedeflediğiniz göğüs boyutunu belirtmelisiniz, bir takım inceleme ve işlemlerden sonra yeni meme boyutunuzu ön izleme yapabilir böylece ameliyat sonrası her hangi bir kötü sürprizle karşılaşmazsınız. Günümüzde en çok iki çeşit meme büyütme tekniği uygulanmaktadır bunlar kişinin isteğine göre farklılık göstermektedir.

Damla Silikon

Memenin alt kısmını daha dolgun göstermek için gerçekleştirilen bu meme büyütme tekniğinde, memenin alt kesesinden uç kısmına kadarki bölüm açılarak içerisine damla şeklindeki silikon konulur.

Yuvarlak Silikon

Memenin üst kısmını daha büyük gösteren özel yapıya sahip olan bu silikon türü özellikle ülkemizde en çok tercih edilen meme büyütme yöntemidir. Yukarıda yer alan iki silikon türünü tercih edebilirsiniz burada asıl önemli olan nokta ise kullanılan ürünlerin FDA* onaylı olmasıdır. Bir çok kurumsal estetik merkezinin kullandıkları ürünler FDA onaylıdır.

Detaylı bilgi almak için https://www.bulenttekerekoglu.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir