Sağlıklı ve Dolgun Saçlar

Saç dökülme sorununu çözümleyen, saçların daha dolgun ve sağlıklı olmasını sağlayan Organik Saç Enjeksiyonu, kişilerin kendi yağından elde edilen kök hücre kullanılarak yapılıyor. Saçlarımız çok önemli, estetik bir duruşun en önemli parçalarından birisidir. Saç dökülmesi veya daha ileri safhalarda kellik sorununun yaşanması, insanları psikolojik açıdan son derece fazla etkiliyor.

”KÖK HÜCRE BAŞARISI“

Organik Saç Enjeksiyonunun aktif maddesi, hastanın kendi kök hücreleridir. Hastanın bedeninden bir parça yağ alınıp kök hücrede zengin hale getirilir. Kök hücre en fazla yağ haznelerde mevcuttur. Sonra bu sıvıyı, hastanın kafa derisine enjekte edilmektedir. Burada yeniden bir yapılanma oluşur. Sağlıksız, beslenemeyen saç kökleri kök hücrenin tüm avantajlarını yakalayarak, tekrar dirilmeye ve saçları beslemeye başlıyor, bu enjeksiyon sonrasında saçların dökülme oranında azalma ve saç kalitesinde hissedilir bir dolgunluk, canlanma ve parlaklık yaşanır.

ORGANİK SAÇ EKİMİNDE DE KULLANILIYOR

“Saç ekiminde de kullanılan Organik Saç Enjeksiyonu, bu haliyle Organik Saç Ekimi ismini alıyor. Klasik bir saç ekimi prosedüründen farklı olarak, kel ya da seyrekleşen kafa derisinin tekrar verimli hale gelmesi odalanır. Bu sayede ektiğimiz saçların tutunma oranı artar. Organik Saç Enjeksiyonu yaptığımızda yara iyileşmesi de çok çabuk olduğu için, hastanın konforlu bir iyileşme süreci geçirmesine de olanak sağlanmış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir